T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

 


Bulunduğunuz Yer: GENEL HABER ARŞİVİ

 ÇELENKLER SUNULDU 29 EKİM TÖRENLERİ İPTAL
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Cumhuriyet Bayramının 88 Yıl dönümü nedeni ile Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni  28 Ekim 2011 günü Saat 12.00  da yapıldı.

 

Törene Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, Garnizon Komutanı Bayram Tahanoğlu, Belediye Başkanı İhsan Temel, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, Cumhuriyet Baş Savcılığı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, Şube Müdürleri İsmail Çetinkaya, Mehmet Demir ve kurum amirlerinin katılımı ile Demirci Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Uğur Güncan’ın çağrısı ile Atatürk Anıtına çelenkler konuldu. “Ti” sesi ile bir dakikalık saygı duruşunun ardından Halıkent Anadolu Lisesi Müzik öğretmeni Yaşar Argun İnceel yönetiminde” İstiklal Marşının “okunması ile bayrağımız göndere çekildi.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinin iptal edilmesiyle program 29 Ekim 2011 Cumartesi günü saat 09:30’da Kaymakamlık binasında Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin ziyaretçileri kabul edecek.

 

( 29 Ekim 2011 ) Cumartesi günü yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri Van İli ve çevresinde meydana gelen deprem felaketi nedeni ile Resmi Gazetede yayınlanan Başbakanlık Genelgesi doğrultusunda iptal edilmişti.


Bu içerik toplam 3.449.203 kez gösterildi, Site toplam 4.504.982 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 96 kişi geziyor.

          

Demirci Kaymakamlığı ©2007 Tüm haklari saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

T.C. DEMİRCİ KAYMAKAMLIĞI
TEL-FAX: 90 236 462 13 01 Email:demirci@icisleri.gov.tr