T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

 


Bulunduğunuz Yer: GENEL HABER ARŞİVİ

 CBÜ DEMİRCİ EĞİTİM FAKÜLTESİ’NDE BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

CBÜ Demirci Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen "Bahar Şenlikleri" törenle başladı.

 

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Dekanlığı önünde gerçekleştirilen açılışta konuşan Demirci Eğitimi Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Yüksel Abalı yaptığı konuşmada, öğrencilere ve katılımcılara teşekkür etti.

 

Törene Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Bayram Tahanoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Selami Kemer,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu Müdürü Güngör Arslan, Mahmutlar Belediye Başkanı Cahit Çıracı ve öğrenciler katıldı. Yoğun bir şekilde devam eden eğitim yılının sonlarına yaklaşıldığını hatırlatan Dekan Abalı "Şenlikler, yılın yorgunluğunun atılmasında, yeni bir enerji edinilmesinde, kaynaşma ve dostlukların pekiştirilmesinde önemli bir role sahiptir. Bu şenliklerin bir bahar güneşi gibi sizi ısıtacağını ve dinlendireceğini biliyorum," dedi.

 

Şenlik ateşi ile başlayan etkinliklerde öğrenciler doyasıya eğlendi. Şenliklerin 3 gün boyunca devam edeceği belirtildi.


Bu içerik toplam 3.391.134 kez gösterildi, Site toplam 4.437.927 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 104 kişi geziyor.

          

Demirci Kaymakamlığı ©2007 Tüm haklari saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

T.C. DEMİRCİ KAYMAKAMLIĞI
TEL-FAX: 90 236 462 13 01 Email:demirci@icisleri.gov.tr