Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol İlçemiz Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lise ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde ziyaretlerde bulundu.

İlçemiz Kaymakamı Mutlu Akyol’un bu günkü ziyaretleri Meslek liselerimiz oldu. 10 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 09:30’da Ahi Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyarette bulundu. Kendilerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş ve Şube Müdürü Mustafa Kaya da eşlik etti. Kaymakam Akyol ilk olarak okul nöbetçi öğrencisi ile sohbet ederek ziyaret defterini imzaladı. Sonrasında Okul Müdürü Bilal Çetinkaya tarafından brifing verildi. Okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek toplantı yapıldı.

Toplantı da eğitim öğretim ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Sonrasında öğrencilerin derslerine katılan Kaymakam Akyol ileride hangi meslek dallarını seçecekleri konusunda öğrencilerden bilgiler aldı. Kaymakam Mutlu Akyol Saat 11:00’da ise İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyarette bulundu. Burada da okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek toplantı yapan Kaymakam Mutlu Akyol, eğitim öğretim ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmasının ardından ziyaretler sona erdi.